Dawid podsiadło trofea teledysk

Pobierz

Wystąpili w nim Magda Cielecka, Borys Szyc i Jerzy StuhrMay 31, 2022Dawid Podsiadło 'Trofea' () 5 agata buzek Dawid Podsiadło jerzy stuhr kryminał magdalena cielecka Stadion Narodowy teledysk - Potrafisz śpiewać?. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Muzyk, do udziału w klipie, zaprosił największe gwiazdy.. Przy teledysku do Trofeów, Dawid Podsiadło pracował z reżyserem Danielem Jaroszkiem z Papaya Records.. Producentem klipu jest Papaya Films, która zrealizowała teledysk w reżyserii Daniela Jaroszka, według pomysłu Dawida Podsiadło i Maćka Wocia, managera artysty.. Z tej współpracy powstała utrzymana w bajkowej scenerii opowieść o kolekcjonowaniu tytułowych trofeów, w której artysta wcielił się w rolę detektywa.Po tajemniczym plakacie i wielu zapowiedziach, Dawid Podsiadło nareszcie pokazał swój nowy teledysk.. Dawid Podsiadło to jeden z popularniejszych polskich piosenkarzy.. Udostępnij na Facebook Udostępnij na Twitter Udostępnij na Whatsapp Email.2 days agoDawid Podsiadło dziś o godz. 13:00, w dniu swoich 26-tych urodzin ujawnił nowy teledysk z płyty "Małomiasteczkowy".. Dawid Podsiadło - Trofea tekst piosenki.. Świadczyć może o tym fakt, że bilety niemal na każdy jego występ wyprzedają się błyskawicznie.Dziękuję wszystkim zaangażowanym w projekt za całe serce oddane by teledysk do "Trofeów" mógł powstać.".

Dawid Podsiadło opublikował nowy teledysk do piosenki Trofea.

Katarzyna Jankowska.. Sprawdź tekst piosenki i tłumaczenie, posłuchaj fragmentu i komentuj.. Przekonamy się już bardzo niedługo!. Poprzeczka produkcyjna została zawieszona naprawdę wysoko.. - pyta Dawida Podsiadłę Agata Buzek.. Chwilę przed opublikował również instastories z kadrami z wideo oraz zaprosił fanów na youtube'owy chat.. Słuchamy głosu Jerzego Stuhra, który odbija się od ścian Starej Oranżerii w warszawskich Łazienkach .Dawid Podsiadło opublikował nowy teledysk.. Dawid Podsiadło opublikował kolejny teledysk do utworu z jego robiącej furorę płyty "Małomiasteczkowy".. Teledysk wyreżyserował Sebastian Pańczyk, autor m.in. nagrodzonego Grabd Pix na Yach .. ubiegłorocznego laureata Paszportu w kategorii Muzyka, który wykonał swój utwór "Trofea".. Czy Trofea pobiją rekord i staną się najczęściej odtwarzanym klipem Dawida?. Za oprawę muzyczną gali odpowiadał Wacław Zimpel .Trofea - Dawid Podsiadło.. W klipie, w formie kryminalnej historii, wystąpili: Agata Buzek, Wiktor Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr.. Poprzeczka produkcyjna została zawieszona naprawdę wysoko.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją .Dawid Podsiadło - artysta niepowtarzalny To głównie dlatego, że on zawsze jest sobą i wszystko co robi, robi na własnych warunkach..

Poprzedni wpis Poprzedni Trofea - teledysk Dawida Podsiadło.

Sprawdźcie klip do numeru Trofea.. W teledysku do Trofea wystąpiła aktorska śmietanka.Wczoraj Dawid Podsiadło ogłosił premierę teledysku do singla Trofea, którą zaplanowano na dzisiaj na godzinę 13:00.. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.. Klip zrealizowany do singla "Trofea" ma swoją premierę w dniu 26. urodzin artysty, dzień po tym jak wraz z Taco Hemingwayem jako pierwsi polscy artyści wyprzedali PGE Stadion Narodowy.Dawid Podsiadło dziś o godz. 13:00, w dniu swoich 26-tych urodzin ujawnił nowy teledysk z płyty "Małomiasteczkowy".. Nazwa * E-mail * Witryna internetowa.. Czuję się obłędnie wyróżniony tym, że tak wiele fantastycznych osób z produkcji i tylu znakomitych aktorów wzięło udział w tej przygodzie.. Zachwyca przede wszystkim ze względu na teledysk, który możemy określić mianem "niezwykłego/ niecodziennego" z kilku powodów.Ogromna ekipa, kilka dni zdjęciowych, horrendalna ilość pracy.. Szukaj: Szukaj.. Sprawdź tekst piosenki i tłumaczenie, posłuchaj fragmentu i komentuj.. Clickbait - mroczny cyberthiller .2 days ago2 days ago Klip został wyprodukowany przez Papaya Films, a reżyserem jest Daniel Jaroszek.Słuchaj albumu "Małomiasteczkowy" na:YouTube Music: Spotify: Podsiadło zaprezentował teledysk do nowego singla "Trofea", który promuje jego diamentowy już album "Małomiasteczkowy" z października 2018 roku..

Teraz muzyk prezentuje teledysk do piosenki "Trofea".

| RMF MAXXXTrzeba przyznać, że chłopak ma rozmach.. Teledysk Trofea to miła niespodzianka, która pochodzi z płyty "Małomiasteczkowy".. Ostatnie wpisy.. Wymagane pola są oznaczone * Komentarz.. Dawid Podsiadło .. Dawid Podsiadło i Igor Herbut.Dawid Podsiadło - Trofea W teledysku do singla Trofea pojawiła się plejada polskich aktorów.. Dawid Podsiadło Małomiasteczkowy.. W najnowszym klipie oprócz Dawida występują: Agata Buzek, Zbigniew Zborowski, Borys Szyc, Magdalena Cielecka, Krzysztof Materna i Jerzy Stuhr.. "Trofea" to utwór pochodzący z albumu "Małomiasteczkowy" wydanego w 2018 roku.. - mówi Dawid Podsiadło.. Nawigacja wpisu.. Korzystając z Państwa uwagi chciałbym w tym miejscu poprosić o.Dziś wielki dzień dla fanów Dawida Podsiadło.. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w projekt za całe SERCE oddane by teledysk do Trofeów mógł powstać.Dawid Podsiadło - nowa piosenka Trofea 23 maja, czyli w dniu 26. urodzin Podsiadło, w sieci swoją premierę ma teledysk do jednej z ostatnich piosenek piosenkarza.. W nagraniu zobaczycie Agatę Buzek, Wiktora Zborowskiego, Borysa Szyca, Magdalenę .POLECAMY Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na wspólnym koncercie.. Wideo jest utrzymane w bardzo bajkowej i.Zobacz teledysk: Dawid Podsiadło - Trofea.. niedziela, 19 czerwca 2022 .. DAWID PODSIADŁO - Trofea.. Natomiast za reżyserię odpowiada Daniel Jaroszek..

- Nie bardzo -...Zobacz teledysk: Dawid Podsiadło - POST.

Świętując nie tylko urodziny, ale również błyskawiczne wyprzedanie biletów na koncert na PGE Narodowym, artysta zaprezentował światu klip do kolejnego utworu.. Poprzeczka produkcyjna została zawieszona naprawdę wysoko.. Zobacz takżeDawid Podsiadło - POST [teledysk piosenki, wideo, youtube] Wykonawca: Dawid Podsiadło Data wydania: 2022-06-24 Gatunek: Polski Pop Producent: .. Do piosenki powstał teledysk, w którym oprócz samego wokalisty pojawiają się znani aktorzy tacy jak Jerzy Stuhr, Borys Szyc .Już jest!. Producentem klipu jest Papaya Films, która zrealizowała teledysk w reżyserii Daniela Jaroszka, według pomysłu Dawida Podsiadło i Maćka Wocia, managera .Bo chcę, żebyście szybko pisali, jak Wam się klip widzi" - napisał Dawid Podsiadło na Facebooku.. Zobacz, kto pojawił się w klipie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt