Własna ocena postaci adama cisowskiego

Pobierz

Wyróznia się on wielką odwagą i nieprawdopodobną bystrością.. ZADANIE DOMOWE 3' Dokonaj próby charakterystyki Adasia Cisowskiego.. Witam!. Jego ojciec był uznanym lekarzem, zaś matka opiekowała się domem.. Adaś Cisowski charakterystyka.. Na pewno każdy chciałby mieć takiego kolegę.. Jego wygląd.3.. 1 Zobacz odpowiedź 1 odpowiedź Axel110 Najlepsza odpowiedź Moim zdaniem Adam Cisowski to bardzo bystry chłopak co udowodnił wiele razy np. odnajdując skarb czy też .Przydatność 75% "Szatan z siódmej klasy" Adam Cisowski - charakterystyka postaci: wygląd zewnętrzny, charakter, usposobienie, relacja z ludźmi, uzdolnienia, zainteresowania i poglądy, ocena postaci.. Chyba mało która postać literacka cieszy się taką sympatią, jak Tomek Sawyer, bohater powieści Marka Twaina!. Potrzebuję pilnie WŁASNĄ ocenę Adama Cisowskiego z lektury pt. "Szatan z siódmej klasy".. Mówił do niego: "Mój kochany, miły profesorze".. Jest bohaterem bardzo barwnym i pełnym radości.. Cechy charakteru, usposobienie.4.. Jego stosunek do świata 5.. 1 - Praca klasowa.. Adaś miał czworo młodszego rodzeństwa, które było bardzo żywiołowe.Charakterystyka Adama Cisowskiego.. Powinien stanowić wzór dla dzisiejszej młodzieży.Własna ocena postaci: Adam Cisowski jest bochaterem pozytywnym.. Uważam, że jest on jednym z najsympatyczniejszych postaci literackich.. Temat wypracowania: Scharakteryzuj Adama Cisowskiego- bohatera lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"..

Własna ocena Adama Cisowskiego.

Nauczyciel skłania uczniów do samooceny.. Mieszkał w Warszawie.. Umiejętności.5.. Swoje przezwisko zawdzięcza profesorowi Gąsowskiemu, który uznał, że tylko szatan mógł odkryć jego metodę egzaminowania uczniów.. Adam Cisowski miał 17 lat i chodził do gimnazjum VII klasy.. : Ma to być WŁASNA ocena postaci!. Wiele osób go podziwiało i darzyło zaufaniem.Adaś Cisowski jest głównym bohaterem powieści Kornela Makuszyńskiego - tytułowym "szatanem z siódmej klasy".. Adam Cisowski, siedemnastoletni uczeń siódmej klasy warszawskiego gimnazjum, to przystojny chłopiec o blond włosach i przyjaznym wyrazie twarzy.. Uważam go za wzór, ponieważ był bardzo koleżeński, miły i rozważny.Według mnie, Adam Cisowski jest jedną z najbardziej optymistycznych postaci, jakie występują w lekturach dla młodzieży.. Jest to uczeń z którego powinniśmy brać przykład.. Już na samym wstępie mamy okazję przekonać się, jak nietuzinkową jest postacią.Adam Cisowski jest bardzo optymistyczną postacią.. Przedstawienie Postaci( imię, rodzina ) 2.. Jego nauczycielem był profesor Paweł Gąsowski.. Uważam, że jest on jednym z najsympatyczniejszych postaci literackich.. Zawsze radosny, uśmiechnięty i pełen sympatii dla innych byłby wspaniałym towarzyszem w szkolnej ławce i poza nią.Adam Cisowski zwracał się do wszystkich z wielkim szacunkiem a najbardziej do profesora Gąsowskiego..

: Ma to być WŁASNA ocena postaci!

Profesor Gąsowski to postać barwna, niezwykle pozytywna, wnosząca do powieści komizm i wzbudzająca sympatię i szczery uśmiech.1.. Witam!. Nr sprawdzianu.. Adam pochodzi z zacnej i uczciwej rodziny.. Wstęp - przedstawienie postaci (imie, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, zawód, tytuł i autor książki z której "pochodzi" bohater)Ocena umiejętności własnego uczenia się, rozplanowania pracy, rozwiązywania problemu; komunikowania się.. Dzia z góry :) 1 ocena .. Sądzę, że Adaś Cisowski jest postacią godną naśladowania.. Jest bohaterem bardzo barwnym i pełnym radości.. Potrafię opisać postać Adama Cisowskiego wg planu:Adam Cisowski to główny bohater powieści Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy".. Data sprawdzianu.. Cechują go umiejętności, które pomagają nie tylko w szkole, ale także podczas przygody z poszukiwaniem ukrytego skarbu w .Szatan z siódmej klasy - powieść dla młodzieży Kornela Makuszyńskiego.Głównym bohaterem jest Adam Cisowski, mądry i logicznie myślący chłopiec z żyłką detektywistyczną.Powieść opowiada o tajemnicy z czasów wojen napoleońskich - zagadce, którą Adaś, wraz z rodziną Gąsowskich, będzie musiał rozwiązać.Adam Cisowski - charakterystyka Adam Cisowski to główny bohater powieści Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy".. Jego ojciec jest szanowanym lekarzem, a .Adam Cisowski jest bardzo optymistyczną postacią..

Moja ocena.

Odsłony: 520 Ocena użytkowników: .. Był koleżeński i kulturalny wobec swoich rówieśników.. W czasie trwania akcji powieści miał siedemnaście lat i był uczniem klasy siódmej warszawskiego gimnazjum dawnego typu (sprzed reformy Jędrzejewicza).Akcja powieści rozgrywa się w roku 1937, Adam należał więc do pokolenia roku 1920, "pokolenia Kolumbów".1.. Poznajemy go w momencie, gdy rok szkolny zbliża się ku końcowi.. Opis.. Nawet brat nie był w stanie ich uciszyć, jednak dzięki detektywistycznym zdolnościom i .Nisz Charakterystyke Adama Cisowskiego w której będzie zawarte: 1.. Na pewno każdy chciałby mieć takiego kolegę.. Dowodzi tego nieustająca popularność książek opisujących jego przygody ("Przygody Tomka Sawyera", "Przygody Hucka Finna" i inne) oraz ponad dwadzieścia filmów poświęconych jego osobie!. Był uczniem siódmej klasy w męskim gimnazjum w Warszawie.. Miał ze dwie wady, alecz to nic w porównaniu ze zwyczajnym .Napisz opis wyglądu zewnętrznego Adama Cisowskiego z lektury pt. "Szatan z siódmej klasy" Opis musi zawierać : 1.. Kategoria Język Polski Wkuwam.. W swojej szkole posiadał przydomek szatan.. Adam (Adaś) Ciskowski.. Potrzebuję pilnie WŁASNĄ ocenę Adama Cisowskiego z lektury pt. "Szatan z siódmej klasy".. Jego ojciec był uznanym lekarzem, zaś matka opiekowała się domem..

: Ma to być WŁASNA ocena postaci!Adaś Cisowski charakterystyka.

Chłopca przezywano Szatan.. Miał czworo rodzeństwa.. .Szatan z 7-ej klasy (1960) - Siedemnastoletni Adaś spędza wakacje w starym pałacu, gdzie wpada na trop napoleońskiego skarbu.. Uwaga!. Adam miał 17 lat.. Prezentacja Postaci: Znacie już głównego bohatera powieści Kornala Makuszyńskiego pt.: "Szatan z siódmej klasy"?Ocena własna postaci Adasia z ksiażki ''Szatan z siódmej klasy '' Napiszecie ?. Adam miał mnóstwo zalet, właściwie był to "chodzący ideał", postać nierealna, jakby nie z tego świata!. Powinien stanowić wzór dla dzisiejszej młodzieży.Adam Cisowski jest głównym bohaterem książki Kornela Makuszyńskiego pt. "Szatan z siódmej klasy".. Uwaga!. Naszego bohatera charakteryzowała pękata postura.Moja ocena Tomka Sawyera.. Cechy osobowości, charakteru, umysłu 4.. Tagi a fredro zemsta streszczenie Adam Asnyk Limba Adam Cisowski Adam Cisowski charakterystyka adam mickiewicz pan tadeusz streszczenie Ajudah ajudah mickiewicz alegoria definicja Aleksander .Z Szatana z 7 klasy zaprezentuj postac Adama Cisowskiego wg nastepujacego planu : 1.Przedstawienie postaci ( Wiek, miesce zamieszkania, przydomki , rodzina) 2 Wygląd zewnętrzny 3.Charakter 4. uzdolnienia 5. zainteresowania i poglady 6. relacje z innymi 7. ocena postaci ( własna ) Prosze dam naj tylko prosze zróbcie to dam naj dziekuje :)Z Adasiem Cisowskim, którego podziwiał za zdolność logicznego myślenia i jednocześnie obawiał się go, nazywając szatanem, połączyła go szczera sympatia i swoista przyjaźń.. Redagowanie charakterystyki postaci.Adam Cisowski - główny bohater powieści dla młodzieży Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" .. Wygląd zewnętrzny 3.. Adaś miał czworo młodszego rodzeństwa, które było bardzo żywiołowe.. Charakterystyka Adama Cisowskiego Adam Cisowski był głównym bohaterem powieści Kornela Makuszyńskiego pt.: "Szatan z siódmej klasy".. Pan Cisowski był lekarzem, natomiast matka prowadziła dom i opiekowała się rodzeństwem Adama.. Ojciec był lekarzem, a matka zajmowała się domem.. Przedstawienie bohatera.2.. Nie dlatego, że był zły, ale dlatego, że był przebiegły.Własna ocena Adama Cisowskiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt