Kocham cie kochanie moje wiersz

Pobierz

Takie wierszy najmilej się czyta.Nov 25, 2021Kocham Cię Kocham Cię każdego dnia pomimo tego że jesteś zła pokazuję Ci miłości smak żebyś poczuła mój brak Jesteś zimna jak głaz może miłość i czas rozmiękczy ten głaz i zatęsknisz jeszcze raz Za prawdziwą miłością szczerym uczuciem żarem pragnienia i oddaniem bez granic Kochać to rozumieć dla kogo się żyje to ufać, szanować, rozumieć, wspieraćkocham cię kochanie moje chmury ptaków loty kocham cię kochanie moje i dla ciebie powroty tak mocno tak mocno tak Kocham cię kochanie moje d. Login; Hasło; Strona główna; Wiersze; Top 10; Dodaj; Ranking autorów; Ankieta; Kocham cię kochanie moje.. Zbliża się okres komunijny może ktoś będzie chciał włączyć tę piosenkę do uroczystości komunijnych.W tym roku może już za późno, ale na drugi?. Kocham Cie zimą, kocham w lecie, kocham jak nic innego na świecie.. "List jeńca" Kochanie, moje kochanie, dobranoc, już jesteś senna - i widzę twój sen na ścianie, i noc jest taka wiosenna!. Uwierz mi kochanie, Kocham Cię Opinie 1Dec 7, 2021- Zimą kocham cię jak wesoły ogień.. NIEobliczalna Wiersz 25 maja 2011 roku, godz. 20:23 63,7°C skończył się sen obudziło Cie życie szara rzeczywistość .. Bo to Ciebie kocham kochanie I me serce dla Ciebie pozostanie.. Ty jesteś mi wodą w lecie i rękawicami w zimie.Wyniki wyszukiwania frazy: kocham cię kochanie moje - wiersze..

Jest to wiersz-piosenka.

Kocham Cię - Twoje oczy.. Cudowny wiersz.. niewolnica Wiersz 10 lutego 2011 roku, godz. 00:57 8,9°C Tajemnica Drażnić, pobudzać, zwodzić byś płonął.Kocham Cię Jezu, Kocham!. Kocham każde twe spojrzenie Kocham każdy uśmiech Twój Żadnych skarbów ja nie pragnę tylko żebyś został mój!. Wrony na śniegu.. Kocham Cię i już tak zostanie.. pati17053 Wiersz 30 sierpnia 2011 roku, godz. 19:26 4,3°C miłość na zawsze Gdyby miłość była piekłem, oddałabym duszę diabłu,mam ochotę przytulic Cie Gdy przy Tobie jestem chce pocałować Cie Bo Ty podobasz mi się Zakochałem w Tobie Się Kocham Cie całymi nocami kocham Cie moimi myślami Bo w Tobie jest to coś Co podoba mi się Powiedz słowo, a będę Twój Oddam Ci swoje serce, bo na prawdę kocham Cię.. Kiedy myślę sobie,‭ ‬ że nasze dłonie połączyły się.‭ W deszczowy wieczór‭ ‬,‭ ‬ gdy księżyc swoją odsłaniał twarz.‭ Spojrzałam w Twe oczy Niebieskie,‭ ‬ Myślałam co dalej dziś będzie.. Kocham Cię Moje Kochanie.‭ Na zawsze z Tobą dziś już pozostanę‭ ‬.. 506 142 302 lub zamów przez internet SANOK Kocham Cię kochanie moje 2022z rep.. Będe cię Kochać co dzień i od swieta, gdy dni upalne, szaruga jesienna.Kocham Cię.. Jedyna moja na świecie, jakże wysławię twe imię?. Nikey679 Wiersz 27 stycznia .. Słyszę Twój głos, i dajesz mi nadzieję, że nie opuścisz mnie..

Kocham uśmiech Twój uroczy.Kocham Cię moje kochanie.

Wiersz na Walentynki - Nie liczyliśmy godzin, Każdy dzień zamykaliśmy czułością Romantyczne, czułe życzenia i wierszyki na Walentynki Ostatnio dodane.. Dotykiem Twym obdarowujesz mnie swą miłością,Kocham Cię kochanie moje 6 kwietnia 2009 Kowal Kocham Cie takim jakim jesteś , kocham Cie całym sercem moim pragnę Cie czuć , wiedzieć , że jesteś marze o wspólnych chwilach z głową na ramieniu Twoim chce z Tobą śmiać się , smucić wariować i zwariować i jeszcze wiele wiele lat naszej tajemnicy dochowac.. Ucieczka; Arka; Mucha plujka;Wyszukiwarka, wyniki wyszukiwania frazy: kocham cię kochanie moje - wiersze.. Chcę czuć Twój zapach i smak Bez Ciebie, myszko, sensu życia mi brak Dla Gabci od Tomcia • Skomentuj (0) | Oceń: Plus lub minusKocham Cie rano, kocham wieczorem, w południe, w półnic, kocham we wtorek, w srodę, w niedziele, tylko dla Ciebie czasu mam wiele.. Tak bardzo chcę być z Tobą - szczere wyznania miłosne dla NiegoApr 22, 2022Kocham Cię myszko z całego serca Otwarcie i skrycie I będę Cię kochał żabciu Przez całe moje życie.. Strona 273 z 309.. Powiem Ci jak Cię kocham, a kocham Cię tak, jak niebo kocha gwiazdy, którym daje schronienie na swym wygodnym sklepieniu.. Gwiazdy i słońce na niebie .. Moje serduszko jest tylko Twoje..

Dodaj wiersz do Więcej wierszy użytkownika.

Kocham Cię kochanie moje i odkochać się nie mogę, W mym małym serduszku zamieszkałeś na zawsze, Czuję, że sił mi dodajesz, bym z wdziękiem mówiła Kocham Cię.. Strona 18 z 75.. Strona 18 z 75. niepowiemci Wiersz 24 października 2010 roku, godz. 2:31 5,3°C Miłości ma.. Wiesz co teraz czuję?. Latest Posts Kowal Podobne wiersze:KOCHAM CIĘ KOCHANIE MOJE Kocham Twe boskie usta, które są tak namiętne i gorące.. Strona 2 z 666.. Kocham Twe piękne zielone oczy, które są pełne magicznej mocy.. Autor: Piciu Kategoria: Miłosne Oceń wiersz .. Cała miłość została opisana w Twym wierszu, piękna realna abstrakcja, której wielu może jedynie pozazdrościć, te uczucie to coś kiedy masz stanowi wartość, której nie da się wycenić.. Koło niego.. Kocham Cię jak róża kocha światło, dzięki któremu rozkwita najpiękniej jak tylko potrafi.. Kocham Twe boskie ciało, Twoją czułość i bliskość, lecz najbardziej Kocham Twe przepiękne imię, które memu sercu na zawszeKocham Cię Kochanie moje!. kocham cię .. Zawsze warto szczerym być niż z sumniena grzechy myć Więc kochanie Ci powiadam ja bez sensu czasem gadam .. Strona 39 z 309.. W piosence między 2-gą a 3-cią zwrotką jest też refren.. Blisko przy twoim sercu.. Dzisiaj, jutro i pojutrze, W słońcu, w deszczu, w śnieżnej zaspie W autobusie, w samolocie, W gęstym tłumie W parku na ławeczce Kiedy czytasz grube tomy Kiedy śmiejesz się do lustra Kiedy śpiewasz, kiedy milkniesz, Kiedy dołki masz w policzkach, Kiedy mrużysz piękne oczy, Kiedy..

Wyniki wyszukiwania frazy: oj kochanie - wiersze.

I będę Kochać Cię czule,‭ ‬cierpliwie.Kocham Cię nad życie kochanie moje Moje serce oddane jest tylko w ręce twoje Chcę żebyś była przy mnie już zawsze Bo z Tobą moje życie jest ciekawsze Więc nie bój się miłości mojej Jestem wielbicielem osobowości twojej Żyję teraz tylko dla Ciebie skarbie Jak by nie Ty skończył bym marnie intruder Wiersz 1 listopada 2012 roku, godz. 1:20 9,5°C 01.11Wyniki wyszukiwania frazy: kocham cie wariacie - wiersze.. Kocham Cię kochanie moje Kocham Cie takim jakim jesteś , kocham Cie .Nie kocham cię za to kim jesteś, S E N T E N C J E (moje)Kocham Cię Kocham cię =='Kocham Cie' w ponad 200 językach==, kocham cie, Systemy gry w Dużego Lotka Kocham Cię w różnych językach Kocham cię w 200 językach Kocham Cie w 1 Jezykach KOCHAM CIĘ KOCHANIE MOJE (dance) Kocham Cię Panie!, DOKUMENTY NP KOŚCIOŁA ŚW I NIE TYLKOPowiem Ci jak Cię kocham….. Kocham Cię jak studnia kocha wodę, bez której byłaby całkowicie bezużyteczna.. Oddalabym wszystko na świecie.. Wyniki wyszukiwania frazy: oj kochanie - wiersze.. U.A Wiersz 12 lipca 2010 roku, godz. 14:45 20,6°C Kocham cię Sięgnąć gwiazd, zatopić się w bogactwie dnia wyjść w końcu z poczwarki i poszybować .. Kocham Cie całymi nocami kocham Cie moimi myślamiKocham Cię kochanie moje Kocham Cie takim jakim jesteś , kocham Cie całym sercem moim pragnę Cie czuć , wiedzieć , że jesteś marze.. Kochanie, skarbie Kochanie, skarbie… Nie znajduję innego słowa, chociaż jesteś dla mnie jak słońce - opromieniasz, ciepło dajesz, to tylko te dwa.Kocham Cię Kochanie moje!. się z Twojej miłości I wtedy ma miła zobaczysz, zrozumiesz, Co to znaczy kochać bez wzajemności.. I Ciebie to spotka, zakochasz się szalenie, Lecz nikt Twych uczuć nie odwzajemni Wyśmieje.. bodzo boguslaw 16 września 2012 roku, godz. 10:35I nic go już nie zgasi oprócz wzajemności.. Kocham Cię Kochanie Moje!. Powiem Ci jeszcze koteczku skrycie, że jesteś miłością na całe me życie!. Kocham Twój usmiech, Twe smutne oczy, kocham Cię kiedy sie na mnie boczysz.. Kocham Twe czarne włosy, które w słońcu cudnie lśnią pod wpływem jego blasku.. Aby uzyskać trzy rzeczy .Wyniki wyszukiwania frazy: kocham cie wariacie - wiersze.. Sylwia Friday Wiersz 27 sierpnia 2012 roku, godz. 23:38 Każdego dnia czuję sie wygnana z Twojego królestwa i czekam.. Czekam na łaskę nocy, która pozwala mi zbliżyć sie do Ciebie .. tulących się mocno w moje jak gdyby chciały wyrwać z nichKochać trzeba kochać szczerze w dobrym smaku no i wierze ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt