Przeczytaj tekst ułóż pytania i napisz krótkie odpowiedzi my family love sport i can swim very fast

Pobierz

Wymyśl i napisz dalszy ciąg dialogu, wykorzystując swoją wiedzę o realiach życia pod okupacją hitlerowską.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. 5 Przeczytaj tekst, następnie ułóż trzy pytania wyłącznie do zdań oznajmujacych.Amazonka jest najpotężniejszą rzeką na Ziemi.. Książka uczniaJan 15, 2021Skansen położony w odległości ok. 7 km od Łowicza, przy trasie Warszawa - Poznań.. Najnowsze pytania w kategorii Matematyka .. KOMUNIKACJA • różnorodne ćwiczenia komunikacyjne do każdej lekcji, zachęcające uczniów do używania języka angielskiego; • karty komunikacyjne do każdego .. (Przykład) 1. .. Ułóż i napisz w zeszycie zdania o Tomie,Rebece i Dawidzie Answer.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Napisz dialogi (zdania twierdzące, przeczące, pytania krótkie i odpowiedzi) .. napisz-dialogi.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowmi.. Na ten plac czekaliśmy z niecierpliwością, ponieważ w miasteczku, gdzie znajduje się szkoła, brakowało miejsca zabaw dla dzieci.Ułóż i napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Question from @Nikol3212 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Poziom.. Question from @Rafalwawrzynczox94r0 - Gimnazjum - Język angielski .. Rafalwawrzynczox94r0 @Rafalwawrzynczox94r0.. Oglądali piękne, kolorowe liście.. Pytanie.. Ułóż pytania z podanych wyrazów i napisz je w zeszycie potem dopisz krótkie odpowiedzi Zdjęcie w Załączniku ..

Przeczytaj tekst ułóż pytania i napisz krótkie odpowiedzi język angielski strona 51 zadanie 5 ...Przeczytaj tekst i pytania.

Question from @Klaudia12352 - Szkoła podstawowa - Język angielski .. February 2019 0 8 Report.. 4 Zakreśl właściwe słowo.. Podziękuj Napisz do mnie.. Na wykresie pokazano liczby ciężarówek.Znajdź odpowiedzi na swoje zadania domowe!. Pytania .. Pytania .. w liceum z 5-letnim doświadczeniem.. Question from @Agula1985 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Na pewnym przejściu granicznym celnicy odprawiają codziennie 200 samochodów ciężarowych.. Feb 27, 2021przeczytaj tekst.. Odpowiedzi: 0 .. Articles .. Uzupełnij tekst brakujących formami.Zakresl a, b lub c. Answer.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: przeczytaj zadanie.ułóż i napisz pytanie.rozwiąż zdanie.. More Questions .Przecztaj tekst utwou i napisz jakie korzyści życia na wsi wymienia panna xii Panna XII Wsi spokojna, wsi wesoła, Który głos twej chwale zdoła?. Gromadzi zabytki architektury z terenu dawnego Księstwa Łowickiego.. Kocham gotowanie i francuską literaturę.. b) odpowiedz na pytania --> :-) 2) Dokąd poszedł Damian z rodzicami?. Ułóż i napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Question from @Nikol3212 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Szkoła - zapytaj eksperta (1396) Szkoła - zapytaj eksperta (1396) Wszystkie (1396) Język angielski (783) Język polski (308) Matematyka (305) Biznes i Finanse (36287) .1.. Przeczytaj tekst, który jest w załączniku i ułóż pytania i napisz krótkie odpowiedzi..

4 brother / ice-skate?Przeczytaj tekst ułóż pytania i napisz krótkie odpowiedzi język angielski strona 51 zadanie 5.

Przeczuwa jednak .1) Damian z tatą i mamą poszli na spacer do lasu.. Udostępniony do zwiedzania w połowie lat 80. a) Przeczytałeś?. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. 2.Czteroletniej Krysi nie brak bystrości, ale nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, co to znaczy, że ktoś jest głupi ( to jej ulubiona zniewaga).. Napisz krótkie odpowiedzi na pytania.. Powiązane pytania Q&A.. Odp: W m. Inszy się ciągną przy dworze Albo żeglują przez morze, Gdzie .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Ułóż tekst.. Szkoła - zapytaj eksperta (1520) Szkoła - zapytaj eksperta (1520) Wszystkie (1520) Język angielski (811) Język polski (365) Matematyka .5 Przeczytaj tekst, następnie ułóż trzy pytania wyłącznie do zdań oznajmujacych.Amazonka jest najpotężniejszą rzeką na Ziemi.. a) do parku b) do kina c) do lasu 3) Jakie są jesienne liście?. Szkoła podstawowa.. Kto twe wczasy, kto pożytki Może wspomnieć za raz wszytki?. Ułóż i napisz zdania z wyrazami "kolęda" i "kolędować".. Odpowiedz.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś proszony.. Mama zbierała wrzosy.. Odpowiedź na zadanie z Look!. Ułóż podane wyrazy tak by .Ułóż pytania z podanych wyrazów i napisz je w zeszycie potem dopisz krótkie odpowiedziZdjęcie w Załączniku.. 20 grudnia 2018.. Register .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Uzupełnij zdania odpowiednimi formami czasowników podanych w nawiasach ?.

uŁÓŻ pytania i napisz krÓtkie odpowiedzi.

Ułóż pytania do wywiadu z uczestnikiem tajnego nauczania.. Y… Użytkownik Brainly Użytkownik Brainly 19.02.2018 Język angielski Szkoła podstawowa .. Szkoła - zapytaj eksperta (1520) Szkoła - zapytaj eksperta .Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. Człowiek w twej pieczy uczciwie Bez wszelakiej lichwy żywię; Pobożne jego staranie I bezpieczne nabywanie.. Agula1985 February 2019 | 0 Replies .Ułóż i napisz pytania i krótkie odpowiedzi.. Question from @Agus6 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Swój bieg rozpoczyna w Andach.. Tata i Damian szukali grzybów.. Szkoła podstawowa .Nhs2 tb mod5.. 1 /from Switzerland 2 a: he / from turkey?przeczytaj uważnie tekst i napisz dwie przepowieści własnymi słowami.. Obecnie w skansenie znajduje się blisko 40 obiektów, które zlokalizowane są według planu zakładającego ukazanie dwóch układów przestrzennych: tzw. starej wsi występującej do poł .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: 1.. Napisz podane czasowniki w formie z końcówką- ing.. Przedmiot.. 20 kwietnia nasza klasa, czyli 2 a, wzięła udział w niezwykłej uroczystości otwarcia nowego placu zabaw.. Pytania ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt