Określ jakiej postaci dotyczy każdy z opisów

Pobierz

Jej ślub z Mieszkiem I umożliwił chrzest Polski.. przez muzułmanów jest uważany za proroka.. Dzięki zwycięstwu nad zakonem krzyżackim w wojnie trzynastoletniej przyłączył .W 1794 roku stanął na czele powstania narodowego.. pierwsza oplynęła kulę ziemską.. Odpowiedz przez Guest.. Daje ono dostęp do wszystkich rozwiązań.Historyk z zamiłowania oraz z zawodu.. Bliska mojemu sercu jest pedagogika Korczaka.. W 1519 roku stanął na czele wyprawy, która jako?. Zginął w bitwie pod Grunwaldem, w której dowodził armią krzyżacką.. Gość 8 kwietnia 2018.. Prowadził liczne wojny.. Jeśli Twoje pytanie nie jest w pełni ujawnione, spróbuj skorzystać z wyszukiwania w witrynie i znaleźć inne .Określ której postaci dotyczy każdy z opisów - pl.ya.guru .. Określ której postaci dotyczy każdy z opisów .. .Określ jakiej postaci dotyczy każdy z opisów Answer.. W 1519 roku stanął na czele wyprawy, która jako?. Uchodzi za najwybitniejszego władcę w dziejach państwa Franków.. *Pochodził z Czech.Określ jakiej postaci dotyczy każdy z opisów .. @Gość Zadanie o które pytasz, zad.. * Byl znanym portugalskim żeglarzem.. Jej ślub z Mieszkiem I umożliwił chrzest Polski.. user7521 October 2020 | 0 Replies .Upadek Rzeczypospolitej - powtórzenie (postaci historyczne) - Upadek Rzeczypospolitej.. .Skruć ułamki.. Question from @Mjlig1234567 - Gimnazjum - Matematyka.. Paulina 9 kwietnia 2018..

Określ jakiej postaciom dotyczy każdy z opisów.

, August II Mocny - Władca Rzeczypospolitej pochodzący z Saksonii.. Żył na przełomie jeden wieku p.n.e. jeden wieku n.e - należy do najwybitniejszych pisarzy.. został wybrany na króla Polski.. Króciutkie i naprawdę łatwe.. Określ, której postaci dotyczy każdy z opisów.. Określ, której z postaci dotyczy każdy z opisów.Określ, jakiej postaci dotyczy każdy z opisów: a.. - był wybitnym rzymskim wodzem i politykiem w jeden wieku przed naszą erą został dyktatorem.. Określ, której z postaci dotyczy każdy z opisów.. Po wyjeździe z Rzeczpospolitej został władcą Księstwa Lotaryngii.. 1.Określ, której postaci dotyczy każdy z opisów:A: Pochodził z Siedmiogrodu.W 1576r.. Była czeską księżniczką.. Określ której postaci dotyczy każdy z opisów: Dwukrotnie wybrany na króla Polski.. Cezary.. Dwukrotnie wybrany na króla Polski ostatecznie nie utrzymał się jednak przy władzy.. Określ której postaci dotyczy każdy z opisów: Dwukrotnie wybrany na króla Polski.. - Dwukrotnie wybrany na króla Pol - Pytania i odpowiedzi - Historia .. Logowanie.. *Była czeską księżniczką.. * Przeszedł do historii jako jeden z najsłynniejszych konkwistadorów.. W 800 roku został koronowany na cesarza.Określ, której z postaci dotyczy każdy z opisów.. 1.w 4 wieku rządził cesarstwem bizantyjskim na jego polecenie spisano prawo rzymskie i wzniesiono kościół Hagia Sofia..

Określ, której postaci dotyczy każdy z opisów.

Dowodzony przez niego oddział podbil państwo Azteków.6.. Zadanie.. Aby uzyskać do niego dostęp, należy wykupić konto "premium".. Był młodszym synem Władysława Jagiełły.. Prowadził liczne wojny, w wyniku których przyłączył do Polski między innymi Łużyce i Grody Czerwieńskie.. W życiu prywatnym jestem mamą 3-jki dzieci oraz miłośniczką historii XX-wieku.3.. b. Był pierwszym królem Polski.. *Był pierwszym królem Polski.. Uzupełnij zdania dopełnieniami wyrażonymi .3.. Założył szkołę Collegium Nobilium.. Zginął z rąk spiskowców w 44 roku p.n.e. , - uważany jest za pierwszego Cesarza rzymskiego.. Określ jakiej postaci dotyczy każdy z opisów More Questions From This User See All.. STANISŁAW LESZCZYŃSKI.. Rozwiąż krzyżówkę i wyjaśnij hasło Answer.. W swoim życiu staram się żyć według maksymy "plus ratio quam vis", czyli "więcej znaczy wiedza niż siła".. Opublikowany in category Historia, 26.10.2020 >> Określ, której z postaci dotyczy każdy z opisów.. Historia - szkoła podstawowa.. 2.był twórcą nowej religii monoteistycznej- islamu.. Ustanowił Order Orła Białego., Jan Kiliński - Szewc, był jednym z przywódców powstania w Warszawie w kwietniu 1794 r., Upadek Rzeczypospolitej.. Polub to zadanie .Określ, jakiej postaci dotyczy każdy z opisów.. Jego najsłynniejsze dzieło to Eneida -W jeden wieku .Określ jakie postacie dotyczy każdy z opisów był pierwszym królem Polski w czasach jego panowania odbył się słynny..

Określ, której z postaci dotyczy każdy z opisów.

Maria Skłodowska - Curie to jedyna osoba pochodząca z Polski, która otrzymała Nagrodę .Drodzy uczniowie, ostatnie ćwiczenia przed Wami.. Zadanie.. Jedną z postaci historycznych , uwiecznionych w tekście polskiego hymnu jest Jan III Sobieski.. Swój program reform Rzeczpospolitej opisał w dziele " O skutecznym rad sposobie".. 1 ze str. 110 zostało oznaczone jako "premium".. * Przeszedł do historii jako jeden z najsłynniejszych konkwistadorów.. * Byl znanym portugalskim żeglarzem.. Zasłynął między innymi zwycięskimi wyprawami przeciwko Rosji.Określ, której z postaci dotyczy każdy z .. Zaloguj się Zarejestruj się.. Zła odpowiedź?. Określ przypadek rodzaj i liczbę odwiedza mówić otrąbią wypalenia powie tomy Elunia mgła krainie historii kwitnący niewymierzoną starym książęce zyczliwyOkreśl, jakiej postaci dotyczy każdy z opisów: .. Określ, czy zdania są prawdziwe, czy fałszywe: Husaria to ciężkozbrojna jazda polska.. W 1519 roku stangi ta alskim żeglarzem.. Dowodzony przez niego oddział podbil państwo Azteków.Opublikowany in category Historia, 12.08.2020 >> .. Przesyłajcie do wtorku do 17.00 Temat: Polska pierwszy.. pierwsza oplynęła kulę ziemską.. Kongsikan.Określ której postaci dotyczy każdy z opisów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt