Deszcz jesienny deszcz tekstowo

Pobierz

Twoja skóra pachnie jak ostatnie dni wakacji.. : Lato już odeszło C F Zatrzasnęło drzwi za sobą G C W taki dzień deszczowy F Nie wiesz co masz zrobić z sobą G E Lato już odeszło C F I zabrało dni słoneczne G .Dziś spadnie deszcz, a później pewnie znowu łzy Jestem wędrowcem, który biegnie w morzu mgły Na zewnątrz dobrze, a wszystko w środku drży Zniknęło słońce i świat nie jest w końcu zły [Quebonafide:] Bo jest najgorszy, ból jest przy głowie tak jak odrosty Obrosłem za bardzo, wypadł mi włos pokryty białą farbąDeszcz na betonie, deszcz na betonie.. ; Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Delta wraz z tłumaczeniem.Deszcz na betonie, deszcz na betonie Twoja skóra pachnie jak ostatnie dni wakacji Po co mi ten pociąg, skoro ciebie nie ma na stacji A melodia się urywa niby Hejnał Mariacki Twoja skóra pachnie jak.Deszcz, jesienny deszcz Bębni w hełmu stal.. Może właśnie dziś patrzy w mroczną mgłę i modlitwą prosi Boga, by zachował cię.Tekst piosenki: Deszcz, jesienny deszcz, smutne pieśni gra Mokną na nim karabiny, hełmy kryje rdza Nieś po rosie w dal, w zapłakany świat Przemoczone pod plecakiem osiemnaście lat x2 Gdzieś daleko stąd noc zapada znów Ciemna główka Twej dziewczyny chyli się do snu Może właśnie dziś patrzy w mroczną mgłę I modlitwą prosi Boga by zachował Cię x2Menele - Deszcz, jesienny deszcz - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk..

Deszcz, jesienny deszcz bębni w hełmu stal.

Dziś chmurkę nad podwórkiem potargał psotny wiatr, aż deszcz popłynął ciurkiem i na podwórko spadł.. Jeden raz pojawia się tekst Bębni w hełmy stal po polsku.. Będziesz tulił jasną główkę Miłej swej do snu.. Jeden raz pojawia się tekst By zachował cię po polsku.. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności .Deszcz jesienny, deszcz - wielu wykonawców Deszcz, jesienny deszcz, Smutne pieśni gra, Mokną na nim karabiny, Hełmy kryje rdza Nieś po błocie w dal, W zapłakany świat, Przemoczone pod plecakiem Osiemnaście lat Gdzieś daleko stąd, Noc zapada znów, Ciemna główka twej dziewczyny Chyli się do snu Może właśnie dziś Patrzy w .Tekst piosenki: 1.. Jesień dopadła mnie na szlaku a G Skusiła wiatry róż szkarłatem F G Wygnała resztki letnich ptaków a G Już czas na pożegnanie z latem.. Autorem tekstu oraz muzyki jest Marian Matuszkiewicz.. Mokną na nim karabiny, hełmy kryje rdza / x2.. /bis Może jednak Bóg Da, że wrócisz znów.. [Tekst piosenki "Deszcz Jesienny"] [Zwrotka 1] Deszcz, jesienny deszcz Smutne pieśni gra Mokną na nim karabiny Hełmy kryje rdza Mokną na nim karabiny Hełmy kryje rdza [Zwrotka 2] Nieś po rosie w.Etna - Jesienny deszcz - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie..

/bis Deszcz, jesienny deszcz Smutne pieśni gra.

Ciemna główka twej dziewczyny chyli się do snu.. przemoczone pod plecakiem 18 lat /x2.. Po co mi ten pociąg, skoro ciebie nie ma na stacji.. Deszcz płynie po kominie, wesoło bębni w dach, w blaszanej dzwoni rynnie i wsiąka w mokry piach.. A melodia się urywa niby Hejnał Mariacki.. Sprawdź słowa piosenki Jesienny deszcz Etna, zobacz teledysk.Fragment z Gali Piosenki Biesiadnej - "Piosenki o mojej Warszawie" z 1999 roku.TVP PoloniaPieśń "Deszcz jesienny, deszcz" została napisana w roku 1943, a więc podczas II wojny światowej.. Nieś po rosie w dal w zapłakany świat.. /bis Nieś po rosie w dal, W zapłakany światTekst piosenki Jesień [Refren: Natalia Szroeder] Kiedy nie wieje, to nie wiem, co robi wiatr Kiedy cię nie ma, wiem jaki się robi świat Już nawet Joji na słuchawkach brzmi jak żart Siedzę, i kręcę w tym slow motion własny płacz Dziś spadnie deszcz, a później pewnie znowu łzy Jestem wędrowcem, który biegnie w morzu mgły"Deszcz, jesienny deszcz" - polska pieśń wojskowa z okresu II Wojny Światowej"Rain, rain d'Automne"-the song of the Polish military in World War II«Дождь, до.Dodano: 2004-05-09.. Nieś po błocie w dal, W zapłakany świat, Przemoczone pod plecakiem Osiemnaście lat.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej..

/bis Deszcz, jesienny deszcz Bębni w hełmu stal.

Może właśnie dziś Patrzy w mroczną mgłę I modlitwą prosi Boga By zachował cię.Tekst piosenki: Deszcz, jesienny deszcz Smutne pieśni gra.. Hej, pada, pada, pada.. 3.Nie raz w ulewny deszcz, a czasem w mróz i chłód Ja wciąż pamiętam Cię, ty byłeś tak mi bliski I ten ulewny deszcz był dla nas niczym miód Ref: Jesienny deszcz to był jesienny deszcz o,o,oo Ja zakochana byłam w Tobie też o,o,oo Mieliśmy wtedy tak niewiele lat o,o,oo Nas nie obchodził nawet cały świat Bez parasola szłam i cały czas padałoNajczęściej pojawiające się teksty w piosence Deszcz , jesienny deszcz: Dwa razy pojawia się tekst Deszcz jesienny deszcz po polsku..

Hej, pada, pada, pada, pada, pada deszcz, jesienny, pada, pada, pada, pada deszcz!

Idziesz, młody żołnierzyku, Gdzieś w nieznaną dal.. ; Jeden raz pojawia się tekst I nawet śnieg i mróz nie zaskoczył nas po polsku.. (Jak ostatnie dni) Dziś powietrze pachnie jak ostatnie dni wakacji.. Twoja skóra pachnie jak ostatnie dni wakacji.. Mokną na nim karabiny, Hełmy kryje rdza.. ; Jeden raz pojawia się tekst Wszyscy gapili się nic nam nie przeszkadzało po polsku.. Idziesz młody żołnierzyku, gdzieś w nieznaną dal.. Idziesz, młody żołnierzyku, Gdzieś w nieznaną dal.. /bis Nieś po rosie w dal, W zapłakany świat Przemoczone pod plecakiem Osiemnaście lat.. Zobacz słowa utworu Deszcz, jesienny deszcz wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.Tekst piosenki: Deszcz, jesienny deszcz smutne pieśni gra.. Mokną na nim karabiny, hełmy kryje rdza.. Nieś po rosie w dal, w zapłakany świat, przemoczone pod plecakiem osiemnaście lat.. Gdzieś daleko stąd Noc zapada znów, Ciemna główka twej dziewczyny Chyli się do snu.. Tekst piosenki: Deszcz ,jesienny deszcz Smutne pieśni gra, Mokną na nim karabiny, Hełmy kryje rdza.. Gdzieś daleko stąd noc zapada znów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt