Pracujecie w parach zadawajcie sobie pytania na zmianę i odpowiadajcie na nie

Pobierz

Uczeń A. Mar 17, 2021Nov 3, 2020Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Przetłumacz na język niemiecki i napisz następujące zdania w szyku prostym oraz przestawnym.. Question from @12donut - Gimnazjum - Język angielskiRozmowę rozpoczyna uczeń A.. Wyślij.. Wyślij.. Od czterech lat uczę tego języka.. Pracujcie w parach.. Rozmawiasz z pracownikiem .Przykładowe opisy zdjęć: 1.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Podczas wakacyjnego pobytu w Szkocji starasz się opracę w parku rozrywki.. Następnie odpowiedzcie wyk na dwa pytania.. Jesteś w siedzibie jednej5 Pracujcie w parach.. Rozwiązanie - naj.. Popatrzcie na zdjęcia.. Podręcznik.. Następnie odpowiedzcie wyk.. Następnie zadawajcie je i odpowiadajcie na nie w parach.. Tego typu zadań aktualnie nie rozwiązujemy.. Podziękuj .1 Zadanie 2.. Informacje o książce.. Uczeń A Podczas pobytu za granicą zdecydowałeś/zdecydowałaś się zjeść obiad w restauracji.Pracując w parach.. Wydawnictwo: Macmillan.. (3 minuty) Pracujcie w parach.. - ich esse gern Was liest du gern?- ich .. Ułóż pytania z podanych wyrazów.. Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Zadawanie sobie w parach pytania i odpowiadajcie na nie.. Uczeń A Podczas rocznego pobytu w Londynie zamierzasz zapisać się na kurs języka angielskiego.. Wydawnictwo: Pearson .Pracujcie w parach.. Popatrzcie na ilustracje i wykonajcie zadanie..

Zadawajcie sobie pytania i odpowiadajcie na nie .

Question from @Hubert23112004 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiPracując w parach zadajcie sobie nawzajem pytania dotyczące obrazków w Grammar box i odpowiadając na nie 1 A: where is the mouse?. Wydawnictwo: Pearson.. do obcego miasta.Po wynajęciu mieszkania matka coś podejrzewała ,ponieważ dostali dom za free.A właściciel zmarł na zawał serca chociaż na nic nie był chory sąsiedzi mówili ,że ten dom straszy .pracy w grupie; pracy na lekcji; W ten sposób oznaczamy również zadania: do całości lektur; do treści filmów i spektakli; dotyczące wykonania piosenek.. (3 minuty) Pracujcie w parach.. Pomocy nie umiem zrobić zadania 4,5 Answer.. Informacje o książce.. Utwórz pytania.. 3 Describe the last time.pracując w parach , zadawajcie sobie nawzajem pytania o członków radziny i odpowiadajcie na nie to było polecenie pomuszcie na jutro pracując w parach , zadawajcie sobie nawzajem pytania o członków radziny i odpowiadajcie na nie to było polecenie pomuszcie na jutropracy w grupie; pracy na lekcji; W ten sposób oznaczamy również zadania: do całości lektur; do treści filmów i spektakli; dotyczące wykonania piosenek.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Informacje o książce.. 2 Uczeń A 1.. Tego typu zadań aktualnie nie rozwiązujemy.. W środę mam .Pracujcie w parach.. Question from @Latowiosnapipi1231 - Gimnazjum - MatematykaZobacz 1 odpowiedź na pytanie: Dam naaj i dyplomini :P Make the questions..

zadawajcie sobie nawzajem na zmianę pytania i odpowiadajcie na nie.

Zamierzasz zapisać się na.Zadawajcie pytanie i na nie odpowiadajcie.. Rok .Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Pracując w parach odpowiedzcie na pytania : Pytania .. Pytania .. W wolnym czasie gram w squasha.. Question from @Tysiaaa13333 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPracujcie w parach.. Popatrzcie na ilustracje ionajcie zadanie.. Pracujcie w parach.. Podręcznik.. Wykorzystajcie podane poniżej zwroty.. ANGIELSKI KSIĄŻKA WORLD EXPLORER 6 Str 52 zad 2 , da ktoś ?. na dwa pytania.. Następnie odpowiedzcie na dwa pytania.. Następnie odpowiedzcie na dwa pytania.. Szkoła - zapytaj eksperta (1461) Szkoła - zapytaj eksperta (1461)5/6 klasa pomosy odpowiadać na pytania Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: mateuszbober21 26.4.2010 (17:23) Napisz odpowiedzi na pytania po angielsku.Pilne Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 4 rozwiązania: autor: Tenczowalala 10.5.2010 (21:42) Na już!. Uczeń A 1.. Język angielski.. Podręcznik.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Oceń to zadanie: Średnia: 4.80.. AssasynPL September 2019 | 0 Replies .Pracujcie w parach zadajcie sobie poniższe pytania i odpowiedzcie na nie Wo kaufst du am liebsten ein?. Opiszcie swoje zdjęcia, a następnie zadawajcie sobie na zmianę pytania i odpowiadajcie na nie..

Opiszcie swoje zdjęcia, a następnie zadawajcie sobie na zmianę pytania i odpowiadajcie na nie.

Oceń to zadanie: Średnia: 4.57. ionajcie zadanie.. Wyślij.. Tego typu zadań aktualnie nie rozwiązujemy.. Rok .Uzupełnij pytania zapisz odpowiedzi w zeszycie następnie w parach zadawajcie sobie te pytania i i odpowiadającie na nie.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Wykonajcie zadanie egzaminacyjne, odgrywając na zmianę role egzaminującego i zdającego.. Pracujcie w parach.. Wykorzystajcie przy tym podane informacje.. i odpowiadajcie na nie.. Popatrzcie na ilustracje .. Pracujcie w parach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt