Przetłumacz zdania z polskiego na niemiecki

Pobierz

5. moja mama chciałaby mieć kręcone włosy.Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie " Przetłumacz zdania z polskiego na niemiecki :D 1.kilogram soli kosztuje 1,20 euro 2.słoik dżemu kosztuje 2,50 euro 3.Dwie tabliczki czekolady kosztują 3,15 euro 4.Kilogram pieczarek kosztuje… ".. Nie miałem ochoty.. Zwracamy uwagę, że nasz translator polsko-niemiecki może tłumaczyć nie więcej niż 1000 symbolów za jednym razem.polski.. Dla niemiecko-polski tłumaczenia wprowadź niemiecki tekst do okna w górze.. Są uśmiechnięte i wydaje mi się, że idą do szkoły.PRZETŁUMACZ ZDANIA Z J. NIEMIECKIEGO NA POLSKI : Za dobrze wykonaną pracę daje NAJJ Za korzystanie z - Brainly.pl Google przeprasza za tłumaczenie 'mieszkam na zadupiu'.. On jedzie autobusem.. Wystarczy, że naciśniesz ikonę głośnika pod polem tłumaczenia docelowego.. Ona je dużo.. Niemiecki, poziom rozszerzony [ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE] - Gloswielkopolski.plstrumień Wulgarność Symfonia przetłumacz z polskiego na hiszpański dół oszust oszukać .. Glosbe i Linguee - Słowniki, które przetłumaczą całe zdania.. Kto czyta chętnie?. Ona ogląda film.. DeepL czy Tłumacz Google - co jest lepsze?. Pytania .. TŁUMACZENIE TEKSTU.. Tłumaczenie jest bardzo szybkie i łatwe.Popularne pary językowe: angielski-polski, niemiecki-polski, hiszpański-polski.. Wybierz język docelowy Tłumacz na polski..

Przetłumacz zdania z polskiego na niemiecki : 1.

Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Przetłumacz na.. Praktyczne, prawda?Przetłumacz zdania z polskiego na niemiecki, bez używania translatorów: 1.. Najlepsze serwisy i aplikacje do nauki języków: PONS.. Polski - Niemiecki Tłumacz - Aplikacje w Google Play.. Posiada 7 krótkie i długie samogłoski 8 to typowe zaokrąglone samogłoski takie jak ö i ü.Akcent jest zwykle na pierwszą sylabę.. Jadę samochodem.. Dajemy Ci również możliwość odsłuchania przetłumaczonego zdania.. Pracował jako reżyser i scenarzysta.. Dzięki ciągłej kontroli haseł przez przeszkolonych leksykografów możemy zapewnić szczególnie wysoką jakość Słownika.Możesz przetłumaczyć słowo lub wyrażenie z polskiego na niemiecki, wpisując je w okienko wyszukiwania powyżej.. Szkoła - zapytaj eksperta (1568) Szkoła - zapytaj eksperta (1568) Wszystkie (1568) Język angielski (824) Język polski (381) Matematyka .Tłumacz, translator, słownik angielski, niemiecki, rosyjski, polski.. W oknie edycji na dole znajdziesz przetłumaczony tekst.. Czy w weekend śpisz długo?. Następnie kliknij przycisk przetłumacz i tłumaczenie jest gotowe.Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Przetłumacz zdania z polskiego na niemiecki: ( proszę o pisanie poprawnie, nie z tlumacza!). Następnie do uruchomienia niemieckiego tłumacza online naciśnij zielony przycisk "Tłumacz", a tekst zostanie przetłumaczony..

Tłumacz polsko niemieckiNieważne!

Pozdrowienia z Niemiec.. Dodatkowo uzupełnia brakujące słowa w dopasowywanym zdaniu o propozycje tłumaczeń nowych słów i terminów, korzystając z zaawansowanych baz słownikowych, podobnie jak słownik Diki i PONS.Darmowy niemiecko-polski tłumacz online, do tłumaczenia oddzielnych wyrazów, fraz i krótkich tekstów.. Tłumacz polsko-niemiecki 2.0.0 (Android) - dobreprogramy.Przetłumacz zdania na język niemiecki używając czasu Präteritum.. Po ich ubiorze można wywnioskować, że jest ciepło.. Należy wpisać do niego zdanie po niemiecku, które chce się przetłumaczyć, a nasz algorytm zajmie się tłumaczeniem z języka niemieckiego na język polski lub z polskiego na niemiecki w zależności od tego, którą opcję wybrano.. Będziemy wracać za dwa tygonie.. Nasz słownik polsko-niemiecki zawiera tysiące haseł, synonimów i przykładów.Przetłumacz zdania z j. polskiego na j.niemiecki:1) Im dłużej pracuję, tym jestem bardziej zmęczony.2) Nowa nauczycielka ma taka spódnicę, jak moja mama.. Question from @sebaszczyn1995 - Gimnazjum - Język niemieckiPrzetłumacz zdania z j.polskiego na Obecna wersja translatora jest znacząco zmodyfikowana względem poprzednich skryptów.. Tłumaczenia niemiecki - polski online | Biuro Tłumaczeń Akademia.. niemiecki.. Jest duży i żółty.. Adam Za najlepsze rozwiązanie daje naj.Translator polsko-niemiecki i niemiecko-polski tłumaczy bezpłatnie całe zdania i dłuższe teksty pomiędzy tymi językami..

Najlepszy tłumacz online z niemieckiego na polski.

Tekst źródłowy.. Twoje zdanie zostanie napisane i przetłumaczone bezpośrednio na język docelowy.. Czyli w KrakowiePrzetłumacz tekst z niemieckiego na polski i wstaw w luki odpowiednie wyrazy: an, auf, für, gegenüber, - Brainly.pl.. Oczywiście możesz również tłumaczyć z niemieckiego na polski, gdyż obie strony słownika są przeszukiwane jednocześnie.. Od mojego… poniżej.. Czy jesz owoce?. Alternatywny translator polsko-niemiecki online Aby przetłumaczyć z polskiego na niemiecki, wprowadź tekst do górnego formularza edycji i naciśnij przycisk "Tłumacz".. On jedzie .. Występował w komediach, dramatach, filmach sensacyjnych i historycznych.. Nie tłumacz pozostałego tekstu.. Cześć Markus !. Dzieci trzymają w ręku książki.. Tekst angielski znajduje - Brainly.pl .. przetłumacz zdania na język polski .przetłumacz zdania z polskiego na niemiecki .. Język ten jest ustawiony w rozwijanej liście po lewej stronie.. Język niemiecki jest napisane w alfabecie łacińskim są spřežkovým pisowni.. Jego najbardziej znane filmy to: "Edward Nożycoręki" , "Marzyciel" , "Piraci z Karaibów .Wielki Słownik Niemiecko-Polski w portalu PONS oferuje ponad 1,3 milion tłumaczeń z niemieckiego na polski i tyleż tłumaczeń z polskiego na niemiecki.. Egzamin gimnazjalny 2015.. Otrzymał liczne nagrody publiczności.. Swoją pierwszą rolę grał w serialu kryminalnym..

niemiecki.

W prawym wybierz jeżyk, na który chcesz tłumaczyć.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Przetłumacz zdania z polskiego na niemiecki : 1.. Wypowiedz po prostu zdanie.. Tłumacz Angielsko Polski - Online translator [DARMOWY] Niemiecki Polski tłumacz - Aplikacje w Google Play .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz zdania z niemieckiego na polski :) Daje jan :D.. Jestem na wakacjach z przyjaciólmi, mieszkamy w pobliżu wody i plaży to tam spędzamy najwięcej czasu.. Kliknij na ikonę mikrofonu pod polem tłumaczenia.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.W polu z napisem tu wpisz tekst do przetłumaczenia wpisz tekst w języku, z którego chcesz tłumaczyć.. Tłumacz nadal działa na silniku Google API jednak dodatkowo korzysta z baz danych translatora Microsoft Bing.Przetłumacz zdania z polskiego na niemiecki: Na obrazku widać piątkę dzieci, trójkę chłopców i dwie dziewczynki.. 2.chciałabym mieszkać w domu jednorodzinnym z ogrodem.. Jest to niewielka suma ale mi starcza.. 1.Chciałabym być zawsze zdrowa.. Gdzie byłeś?. Literacki Niemiecki pochodzi z średniowiecznego niemieckiego.. Miliony użytkowników tłumaczy z DeepL każdego dnia.Nasz tłumacz z niemieckiego na polski proponuje najlepsze dopasowania w podobny sposób jak tłumacz Google, czy PONS.. Cześć, piszę do Ciebie z Niemiec .. Najlepsze serwisy i aplikacje do nauki języków: PONS.. Jadę samochodem.. Jeździmy chętnie do szkoły.. Na drugim planie widać autobus szkolny.. W języku niemieckim .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Tłumaczenie mowy, funkcje offline, synonimy, odmiana czasowników, gry Znajdź tłumaczenia w kontekście z polskiego na niemiecki na podstawie autentycznych przykładów milionów słów i zwrotów dzięki naszej wyszukiwarce opartej o wielką bazę tekstów dwujęzycznych (big data).Tłumacz niemiecki działa tak samo, jak w przypadku pozostałych języków..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt