Kod na sprawdzenie internetu plus

Pobierz

W odpowiedzi otrzymasz SMS z informacją o stanie konta oraz ofercie, z której .Ten kod pozwoli Ci sprawdzić czy masz włączone usługi, np. czy masz aktywny pakiet, czy korzystasz z cennika zgodnie z użyciem usług.. CYKLICZNOŚCI PAKIETÓW ?. Kody dla oferty Play na Kartę odNOWA.. 1000 SMS-ów do wszystkich sieci po doładowaniu 10 zł i więcej.. Ekspresowe kody USSD do zarządzania kontem i usługami w Plush MIX można znaleźć tutaj >>.2327 odpowiedzi.. Również jakaś kwota jest, to kwota pieniędzy wykorzystana w ramach abonamentu, czy poza nim?. 1 zł / 30 dni.Sprawdzenie stanu Internetu w Play nic nie kosztuje.. Jak poruszać się po play24menu?. WAŻNE.. Internet, telefonia i telewizja.. WYŁĄCZENIE.. Prośba do znajomego o doładowanie Twojego konta.. Doładowania konta *123*TELEKOD# - Doładowanie konta *123*TELEKOD*NR_TEL# - Doładowanie konta innej osoby Taryfa: PLUS NA KARTĘ BEZ LIMITUJan 27, 2022Dec 4, 2020Jun 9, 2021Abonament i oferta na kartę, smartfony w super cenach i rabaty w smartDOM.. UWAGA!. Odnośnik do odpowiedzi.. Pierwszy: wysyłając SMS o treści P na numer 2580 (koszt 0,29 zł) Drugi: przechodząc do strony Plus Online i logując się na swoje konto Trzeci .25gr/min i 9 gr/SMS po doładowaniu 30‑49 zł.. umów zawartych od 25.05.2018 r. * nie obejmuje połączeń na numery sieci Plus.. Pakiety internetowe (uzupełniające) • Pakiet Social (cykliczny) - bezpłatny transfer danych odebranych i wysłanych w ramach serwisów: Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp..

Tam wyświetla ile wykorzystano internetu czy ile go zostało?

W ramach pakietu otrzymujesz dostęp do Internetu przez połączenia z APN: Internet (Internet), Plus.. Sprawdź swój numer.. W Plusie stan Internetu sprawdzimy na trzy sposoby.. Oczywiście w dzisiejszych czasach najważniejszym jest pakiet danych komórkowych.. Udostępnij tę odpowiedź.. *136*11*02# i naciśnij.. Oprócz stanu paczki operator prześle Ci w odpowiedzi jej termin ważności i ewentualny status promocji.. Aby wybrać interesującą cię pozycję, zatwierdź "odpowiedz" lub "OK", a następnie wpisz numer pozycji i wybierz opcję "Wyślij" lub "OK".Jeżeli chcesz sprawdzić stan konta w ofercie na kartę, wybierz jeden z poniższych sposobów: skorzystaj z Plus On-line.. Po wpisaniu kodu *111# i zatwierdzeniu go przyciskiem nawiązania połączenia zobaczysz listę dostępnych opcji.. Zarówno posiadacze oferty Plus Abonament, Plus Firma, jak i Plus Internet, podobnie jak posiadacze numerów na kartę mogą sprawdzić swoją taryfę za pomocą usługi Plus Online.W tym celu, po zalogowaniu się na swoje konto należy kliknąć w zakładkę Konto i formalności.Następnie w menu, które się pokazało, po lewej stronie wybieramy .Pakiety internetowe dla ofert Plus Abonament..

W sieci Orange aby móc sprawdzić, ile MB internetu nam jeszcze zostało należy wpisać kod: *101*01# i zatwierdzić zieloną słuchawką.

Jeśli nie chcesz, żeby się odnawiały .. Czyli powyższy kod wpisujemy tak jakbyśmy chcieli zadzwonić pod taki numer telefonu.Dziękuję bardzo, sprawdziłem tak.. Kody dla oferty FORMUŁA Play na Kartę.Przydatne kody dla ofert Mix.. Napisano 16 Grudnia 2013. i jak wyżej poszukaj czy nie włączył danych pakietowych, transmisji danych po sieci itp. nazw.. Poniższe kody USSD dotyczą wyłącznie oferty Plush na kartę.. *136*00*02# i naciśnij.. Pakiety obowiązują dla taryf, w których nie ma aktywnego Pakietu .Prośba do znajomego o telefon do Ciebie.. Zaloguj się do swojego konta i wybierz zakładkę "Konto i formalności", wpisz krótki kod *100# i zatwierdź przyciskiem połączenia.. Nasze Niewyczerpalne Pakiety domyślnie odnawiają się po 31 dniach, jeśli pozwala na to stan Twojego konta.. Słownik.. Taryfa: Plus Mix 7 Jeśli jesteś użytkownikiem najnowszej taryfy Plusa w miksie - Plus Mix 7 - możesz korzystać z dwóch typów pakietów internetowych - cyklicznych i jednorazowych (dostępnych po zużyciu środków przyznanych w ramach pakietu cyklicznego).Jeśli masz w Plusie telefon na kartę (tzw prepaid) to aby dowiedzieć się, ile środków pozostaje na koncie i jaka jest jego ważność wystarczy wpisać kod *100# i zatwierdzić go wciskając przycisk dzwonienia - zwykle jest oznaczony jako zielona słuchawka..

Z kolei w sieci Plus, ilość pozostałego pakietu internetowego możemy sprawdzić na kilka sposobów.Kody na sprawdzenie internetu w Plusie Krótkie kody to szybki sposób na upewnienie się, ile mamy internetu w Plusie.

Zobacz ofertę.Aug 6, 2020Oct 11, 2021Plus Mix X - KODY.. Pakiet Euroatlantycki (jednorazowy)Przed zastosowaniem kodów na aktywację pakietów należy najpierw sprawdzić posiadaną taryfę, można to zrobić kodem *147#.. Taryfa Plus na Kartę Więcej Internetu i SMS-ów.. Apr 8, 2021Plus to kolejny operator umożliwia swoim klientom na sprawdzanie stanu pakietów i dostępnych środków.. Pakiet nie obejmuje transmisji danych w ramach usługi: MMS, która rozliczana jest zgodnie z cennikiem Twojej taryfy.. Udostępnij na innych stronach.Żeby sprawdzić pozostały limit danych, wystarczy wejść na Plus Online lub użyć kodu *136#.. Pakiet Internetowy 200 MB za 1 zł po doładowaniu 30 zł i więcej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt