Napisz co robiłeś wczoraj i co będziesz robić jutro możesz wykorzystać czasowniki z ramki

Pobierz

Formy krótkie czasownika 'to be' znajdują się w oddzielnym pliku.. Co będziesz jutro robić?. Mieszkam w Pradze, więc mam blisko stolicę.. co będę robić jutro?. 2011-02-17 14:19:42; Napisz opowiadanie po angielsku na 8 zdań w czasie going to 2013-05-27 15:17:53; Przetłumacz kilka zdań na polski?. Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam.. 22 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Co robisz zwykle gdy masz doła?/niem/ Co robiŁeś wczoraj?. Pozdrawiam twórców.. Skomentuj.. Przeglądaj przykłady użycia 'Co robiłeś wczoraj?'. Napisz pocztówkę z wakacji do kolegi/koleżanki z Wielkiej Brytanii: - Gdzie spędzasz wakacje - Z .Co robiłeś wczoraj?. ***1 Rozejrzyj się dookoła siebie i zwróć uwagę na to, co teraz robisz.. Co teraz robisz, co robiłeś,lub co będziesz robić.. Po szkole wróciłem do domu.Zjadłem obiad i umyłem zęby.. Szkola edukacja.. Odpowiedź na zadanie z Nowi Tropiciele 3.. Zawsze myślałam, że nie da się nauczyć języka obcego po pięćdziesiątce.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Teresa Sulczyńska, LublinProszę, potrzebuje na jutro !. A to chłopakowi coś się kupuję na zaręczyny?. Co kupić chłopakowi na zaręczyny?. Później uczyłam się do szkoły (tam gdzie jest fur to ma bys u z umlautem) Dann war ich eine Stunde am Computer - Później byłam godzinę .Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE..

Napisz 8 zdań co robiłeś wczoraj w czasie perfekt.

+: Cronox , 77LatBedeNiedojrzaly - 2; Sprawdź ile pamiętasz; z angielskiego na polski ; z polskiego na angielski ; Testy ; Konwersacje ; Zadanie domowe ; Opinie kursantów.. Zastosuj tryb przypuszczający.. DODAJ + Język niemiecki.. Karty ćwiczeń.. PILNE !. 'Ściągawkę' z form krótkich znajdziesz w oddzielnym pliku,Świetny program, jestem już uzależniona.. W kwietniu odwiedzam USA i mam nadzieję, że będę potrafiła porozumieć się w podstawowym zakresie.. Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry.Na pytanie: "Co robiłeś wczoraj?". 2011-03-29 15:52:45; Napisz 10 zdań po niemiecku o tym co robisz w wolnym czasie 2013-10-27 17:57:26"Ciekawy cytat związany z #zarządzaniem #zmianą: "Jeśli robisz dzisiaj #biznes tak samo, jak robiłeś to wczoraj, to jest wielce prawdopodobne, że nie będziesz robić interesów jutro.". ZALOGUJ.. jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na ten program.. Ja znam tylko rosyjski.. 2015-07-20 15:49:35; Co robisz wolnym czasie?. ', wymowę, synonimy i gramatykę.. Proszę, potrzebuje na jutro !. W szkole na matematyce w klasie mogliśmy robić co chcemy.Co będziesz robić jutro?. Wczoraj też z kolegami i innymi z klasy zwiedzaliśmy stolicę.. Cz. 3Robiłem, robię i robić będę, czyli 3 czasy Continuous w 16 minut.. braciakacperczyk, kacperzyk, love.Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż..

"Napisz 8 zdań co robiłeś wczoraj w czasie perfekt.

Po obiedzie siedziałem przy komputerze.Następnie grałem w piłkę nożna na sali.Tłumaczenie słowa 'Co robiłeś wczoraj?'. Jakiś czas temu koleżanka z pracy, która kupiła kurs miesiąc .Jesteś na wakacjach za granicą napisz;- gdzie jesteś i co ci się tam najbardziej podoba- co robiłeś wczoraj -co robisz w tym momencie- co będziesz robić jutro i kiedy wracaszZ góry dziękuję za odpowiedż.. Question from @dominikmax4 - Gimnazjum - Język angielskiMar 4, 2021Wykop jest miejscem, gdzie gromadzimy najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki.. Codziennie go otwieram, a słówka "latają " mi w głowie nawet w nocy.. Proszę o łatwe zdania!. w wielkim korpusie języka: polski.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz, co ty i twoja klasa robilibyście podczas wycieczki do Egiptu.. Opowiem Ci o mojej niesamowitej podróży.. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi użytkownicy, dodając newsy, komentując i głosując na nie.. Szkoła - zapytaj eksperta (1563) Szkoła - zapytaj eksperta (1563)Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Udostępnij.. Naprawdę było cudownie, mam nadzieję, że niedługo wybierzemy się tam razem.. More .Poznaj definicję 'Co robiłeś wczoraj?.

Wykorzystaj czasowniki z ramki.

Napisz 10 zdań w czasie Perfekt - co robiłeś wczoraj ?. Alunia141 2 lata temu.. angielski angielski; arabski arabski; chinski chiński; czeski czeski; dunski duński; esperanto esperanto .Read 34.. Question from @Kotekpijemleko - Gimnazjum - Język niemiecki.. i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Zadanie indywidualne.. Po południu z kolegami grałem w piłkę.. - czas Perfekt - napisał w Języki obce: Wast hast du gesteren den ganzen Tag gemacht ?z tego co sie orietuje jest to czas partizip IIRano wstałem i wziąłem prysznic.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Później zjadłem śniadanie i poszedłem do szkoły.. Wiesz co będę jutro robić?. bab.la - Online .. Oznacza to, że możesz szukać słów w obu językach jednocześnie.. Pytania .. .Co robisz wolnym czasie?. Pytanie brzmi: Napisz pocztówkę z wakacji do kolegi/koleżanki z Wielkiej Brytanii: - Gdzie spędzasz wakacje - Z kim jesteś - Jaka jest pogoda - Co robiłeś wczoraj i co zamierzasz robić jutro (PO ANGIELSKU!). Lubię grać w piłkę.. Odpowiedź:"Na spacerze byłem" (czyt..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt