Umiarkowanie znaczenie karty

Pobierz

Inne nazwy tej karty to Równowaga, Umiar oraz.. Karta oznacza współprace i kompromis w związkach, potrzebę negocjacji i dzielenie się uczuciem, będące kluczem do harmonii.Znaczenie proste: Równowaga.. Jak zamierzasz zintegrować te lekcje ze swoim życiem?. Umiarkowanie jest również delikatnym przypomnieniem, aby zachować cierpliwość - pozwól, aby sprawy ułożyły się tak, jak powinny.Karta Umiarkowanie, występująca czasami jako Powściągliwość albo Umiar, to karta należąca do Arkanów Wielkich tarota.. Karta UMIARKOWANIE to doskonały znak we wszystkich rozkładach dotyczących bliskich nam osób czy związków, gdyż świadczy o równowadze i dojrzałości emocjonalnej.Ogólne znaczenie karty Umiarkowania.. Praca i finanse Karta Umiarkowanie oznacza dobrą umiejętność zarządzania majątkiem, umiejętność oszczędzania, możliwość zgromadzenia dużego majątku.. Pozytywna ogólna obecność tej karty w Twoim zasięgu ujawnia wysoki poziom pewności siebie i kontroli w Twoich wysiłkach.. Kontrolowanie własnych myśli i działań jest możliwe bez popadania w skrajności.. W położeniu prostym oznacza wynikające z tego szczęście, połączone z koniecznością cierpliwego zastanowienia się nad życiem.Opis: Umiarkowanie odzwierciedla konieczność syntezy i łączenia przeciwieństw.. W położeniu odwrotnym znaczenie karty także zostaje odwrócone - wtedy oznacza wewnętrzne konflikty, brak rozwagi, niemożność dojścia do porozumienia czy zgody.Umiarkowanie oznacza brak gwałtownych, niebezpiecznych zdarzeń..

Umiarkowanie - znaczenie karty tarota.

Spis treści 1 Wygląd 2 Znaczenie 3 Galeria 4 Przypisy 5 Bibliografia WyglądSymbolizuje ona partnera, ujawnia stan jego uczuć oraz podaje prognozę na przyszłość.. Umiarkowanie zapowiada nastanie spokojniejszych czasów i okazję do odprężenia.Tarot - interpretacja karty Umiarkowanie - 14 Czasami karta nosi nazwę Umiar lub Powściągliwość.. Karta z wizerunkiem Umiarkowania ostrzega przed zaniedbywaniem drobnych dolegliwości zdrowotnych oraz niedocenianiu znaczenia relaksu i odpoczynku.Karta Umiarkowanie.. To karta osób kierujących się wstrzemięźliwością, które dopasowują do siebie elementy pozornie sprzeczne.Symbole i interpretacja Wielkich Arkanów Słowa "umiarkowanie", "utemperowanie" wywodzą się z łacińskiego teperare, mającego znaczenia: powściągać, opanować, łagodzić, łączyć.. Kiedy chcemy odpocząć, potrzebujemy wytchnienia, czasu na przemyślenia.Ogólne znaczenie Karta Umiarkowania jest odniesieniem do duszy.. Umiarkowanie mówi o przywiązaniu do domu, skromności oraz rozwadze, natomiast w negatywnym znaczeniu może wskazywać na wewnętrzne konflikty, a także brak równowagi.. Będzie spokojnie i rozważnie.. Przedstawione w tej kategorii karty pozwolą lepiej interpretować konkretne rozkłady oraz zrozumieć znaczenie poszczególnych kart.. Wszelkie zmiany następują w sposób płynny.Umiarkowanie - znaczenie karty Umiarkowanie w tarocie Umiarkowanie jako karta tarota..

Moja przygoda z tarotem zaczęła się od tej karty.

Fot. ShutterstockUmiarkowanie (tarot) Umiarkowanie, czasem jako Umiar lub Powściągliwość - karta tarota należąca do Arkanów Wielkich.. Śniła mi się moja zmarła mama przed naszym nieistniejącym już domem, z którego eksmitowano nas w latach .Karta Umiarkowanie Pozytywne znaczenie: Rozsądek, powolne, ale konsekwentne dążenie do celu, stabilna sytuacja życiowa, związek, wspólne zamieszkanie, dar mediacji, dobre zarządzanie swoim życiem, odpowiednie podejście do swoich obowiązków, cierpliwość, umiejętność prowadzenia rozmów, wyczucie.Sep 9, 2020Znaczenie kart Tarota.. Jak każda karta tarota, Umiarkowanie ma różne znaczenia w zależności od tego, .W TAROCIE karta UMIARKOWANIE oznacza okres wewnętrznego spokoju, stabilizacji i harmonii.. To szczęśliwy znak mówiący o cieple rodzinnym i przyjaźni.. Wszystko ma swój czas i cel, dlatego postaw na argumentację i współpracę.. Karta Umiarkowanie w tarocie reprezentuje harmonię i balans pomiędzy aktywnością a biernością.. Jeśli będzie to Umiarkowanie - oto czego możesz się spodziewać Ta karta symbolizuje osobę na pierwszy rzut oka mało efektowną, ale uczciwą.. Ogólne znaczenie wróżebne jest jednak pozytywne: ukazanie się w rozkładzie karty Umiarkowanie oznacza bowiem zakończenie ciężkiego i trudnego etapu w życiu i wkroczenie w nowy, łagodniejszy, niosący nadzieję.Znaczenie ogólne: Nadszedł czas, aby zatrzymać się w podróży i zastanowić się, czego się do tej pory nauczyłeś..

Tutaj znajdują się poszczególne karty, które opisałam na blogu.

Umiarkowanie nie musi błyszczeć w towarzystwie.Znaczenie karty Umiarkowanie Kiedy widzimy tę kartę to czujemy się bardziej spokojni i oddychamy z ulgą.. Klasycznie żeńska, kobieta lub aniołek na karcie łączy w sobie subtelne energie z ewolucją osobowości.. Podkreśla też takie cechy jak rozwaga i skromność.. W znaczeniu ogólnym karta Umiarkowania symbolizuje powściągliwość, przywiązanie, rozwagę i skromność.. 3.9/5 - (10)Apr 14, 2022Karta Umiarkowanie radzi ci, abyś w tym miesiącu nie próbował niczego przyspieszać, ani robić na siłę.. Oznaczana numerem XIV, czasem zapisywanym jako XIIII.. Odpowiedź udzielona przez tę kartę najprawdopodobniej jest twierdząca.. Karta Umiarkowanie w tarocie ma numer XIV.. Informuje o opóźnieniach w realizacji pragnień, konieczności zwolnienia, wycofania się z pewnych sytuacji.Sep 9, 2020Umiarkowanie, zwane momentem Równowagą czy czasem "Geniuszem Słońca", jak kartę ową oznaczano niegdyś, przedstawia dziewczynę mającą w rękach dwa naczynia, czasem są to kotły, bądź kielichy.. Korzystne wyjście z trudnych sytuacji jest możliwe, jeżeli uważnie kontrolujemy i wyważamy rożne elementy..

Tarot skrywa wiele tajemnic, aby je odkryć musimy najpierw poznać znaczenie kart Tarota.

W uczuciach karta Umiarkowanie oznacza stabilizację oraz brak namiętności.. Jest to informacja o związku pełnym zrozumienia z trwałymi relacjami.. Oznacza to, że wszystkie elementy tworzą całość albo że zostały scalone, zmieszane i zmierzone we właściwych proporcjach, powinny zatem pozostawać w harmonii.Karta Umiarkowania oznacza boską interwencję, równowagę i harmonię.. Jest ona oznaczana numerem czternaście.. W pewnych taliach jest to postać, jakiej płeć ciężko wskazać, jednak zawsze oddaje coś z jednego naczynia do kolejnego.Znaczenie karty Umiarkowanie: Karta i jej znaczenie: Okres spokoju, stabilizacji, harmonii.. Równowaga i harmonia; znalezienie środkowej ścieżki.. Cierpliwość, równowaga, ochrona, poczucie bezpieczeństwa.. Okres wolny od napięć, niepokojów, czas pojednania, przebaczenie, zaufanie.. To karta mówiąca o potrzebie łączenia skrajności, znalezienia złotego środka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt